KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278251
nr 1427 8251
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus, monogramsignerad, -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x68
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:13:03
150 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg
Lis Husberg (f. 1920)